2020 Uzaktan Eğitim Bilgisayar Mühendisliği Ahmet Yesevi Üniversitesi

#üniversitetercih , #bilgisayarmühendisliği, Merak Ettiğiniz Cevaplar Videoda Ek Olarak ahmet yesevi bilgisayar mühendisliği

2020 yılı üniversite sınav sonuçları açıklandı, şimdi ise üniversite tercih zamanı. Birçok öğrenci özellikle covid sürecinden dolayı uzaktan eğitim veren üniversiteleri tercih listelerine eklemeye hazırlanırken bende uzaktan eğitim bilgisayar mühendisliği hakkında bir video hazırladım. Ahmet yesevi üniversitesi, uzaktan eğitim bilgisayar mühendisliği bölümü üzerine elde ettiğim deneyimleri paylaştığım video ile sizde bilgisayar mühendisliğini nasıl uzaktan okuyabilirsiniz öğrenebilirisiniz.

Projeler ile Python Programlama Kursuma Katılarak İleri Seviye Dersleri Öğrenip, Kendinize Güvenerek Python Projeleri Geliştirebilirsiniz. Projeler ile Python Programlama Kursuna Erişmek İçin aşağıdaki Linki Kullanabilirsiniz.

https://www.udemy.com/course/projeler-ile-python-programlama/?referralCode=90D08A1326E7FC0445D3

Uzaktan eğitim bilgisayar mühendisliği bölümü okumak, Uzaktan eğitim ile mühendislik, Bilgisayar mühendisi olmak, Yazılım mühendisliği, Bilgisayar mühendisliği mi uzaktan

Yazar: SinanURUN

2009 Yılında Bilgisayar Öğretmeni Olarak Mezun Olduktan Sonra Göreve Başladım ve 2019 Yılında Bilgisayar Mühendisliğini bitirerek Bilgisayar Mühendisi Öğretmenlerden Biri Olarak Görevime Devam Etmekteyim. Python Programlama, Yazılım Geliştirme Süreçleri ve Girişimcilik Üzerine Eğitimler Vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir