Udemy Güncel İndirim Kodu

          Merhaba arkadaşlar sizlerinde göstermiş olduğu katılım ile birlikte Udemy platformunda bulunan Python Programlamanın Temelleri kursumuz 75 000 kursiyer sayısını geçmiş bulunmakta. bu benim için oldukça mutluluk ve gurur verici bir olay. Buna katkısı olan siz değerli kursiyer arkadaşlarımı yürekten destekliyorum. Her geçen gün artan sayımız ile programlamanın temellerini öğrenirken Python dili ile başladığımız bu yolculukta inanıyorum ki güzel yerlere doğru ilerliyorsunuz. Her daim ücretsiz olarak sunduğum ve sunacak olduğum bu kursta daha evvelde belirttiğim gibi en temel amacım orta öğretim öğrencilerine ve programlamaya yeni başlayacak kişilere temel programlama eğitimi bağlamında Python Programlama Dilini benimsetmek. Bu yolculukta kimi derslerde yavaş anlatmış, kimi derslerde bazı konuların üzerinde çok duramamış olabilirim, bundan dolayı gelen geri dönüşleri değerlendirerek olabildiğince hepsine cevap vermeye ve soruları yanıtsız bırakmamaya çaba göstermekteyim. Kurs ile ilgili aldığım olumlu dönüt ve iyileştirmeye yönelik olan tarafsız eleştiriler daha iyisini üretme konusunda beni oldukça motive ediyor. Siz değerli kursiyerlerden ricam kursumuzun daha fazla kimseye ulaşabilmesi adına, hem kursumuzu paylaşmanız ve hem de uygun görüyorsanız kurs ile ilgili yorum yaparak puan vermenizdir. Bu sayede sizlerinde katkısı ile çok daha fazla arkadaşa ulaşabilecek ve Python dilini ile birlikte programlama öğrenmeye başlayacak bir çok kimseye vesile olabileceksiniz.

          Ayrıca 75 000 kişi olmamız dolayısıyla ileri seviye Python programlama eğitimi içeren Projeler ile Python Programlama kursumda da oldukça büyük bir indirim yaparak dileyen arkadaşların faydalanmasını sağlamak istiyorum. Aşağıdaki linke tıklayarak hem Python programlamanın temelleri kursuna erişebilir hemde Projeler ile Python Programlama kursumun indirim koduna ulaşabilirsiniz.

        Her zaman dediğim gibi “Öğrenme Azminizin Asla Kırılmaması Dileğiyle Başarılar Dilerim”

Sinan ÜRÜN
Bilgisayar Mühendisi ve Öğretmeni

Merhaba arkadaşlar aşağıda Udemy üzerinde bulunan kurslarıma ait indirim linklerini bulabilirsiniz.

Linklerin Güncel Olmaması Halinde Lütfen İletişime Geçiniz

Projeler ile Python Programlama Kursu

Kişisel Promosyon Kodum Her Zaman Aktif Olacak Bağlantı Linki :

https://www.udemy.com/course/projeler-ile-python-programlama/?referralCode=90D08A1326E7FC0445D3

Olası Aktif İndirim Linki :https://www.udemy.com/course/projeler-ile-python-programlama/?couponCode=YONCAOZGUN

Kopuan Kodu : https://www.udemy.com/course/projeler-ile-python-programlama/?couponCode=KAVIMLERGOCU

Youtube Kanalım Abone Olmayı Unutmayın

 

 

Python Programlamanın Temelleri Kursu

Her Daim Ücretsiz Bir Şekilde Ulaşabilecek Olduğunuz Bağlantı Linki :

https://www.udemy.com/course/python-programlamann-temelleri/

 

https://youtube.com/watch?v=yGnLn5krSdQ


Youtube

http://youtube.com/watch?v=yGnLn5krSdQ

Yazar: SinanURUN

2009 Yılında Bilgisayar Öğretmeni Olarak Mezun Olduktan Sonra Göreve Başladım ve 2019 Yılında Bilgisayar Mühendisliğini bitirerek Bilgisayar Mühendisi Öğretmenlerden Biri Olarak Görevime Devam Etmekteyim. Python Programlama, Yazılım Geliştirme Süreçleri ve Girişimcilik Üzerine Eğitimler Vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir