Hakkımda

Tekrar ve Tekrardan Merhabalar

İnsanın kendini anlatması sıkıntılı olsa dahi bunu bloguma özel deneyeceğim.

Ben Sinan ÜRÜN, yıllar önce Erzincan da dünyaya gelmiş bir can 🙂

Eğitim serüvenine Erzincan da başladım. Daha sonra İzmir’e gelmemiz ile birlikte ilk okul ikinci sınıftan itibaren eğitimime İzmir de devam ettim ve hala etmekteyim. 9 Eylül Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliğini bitirdikten sonra yine İzmir de göreve başladım. (Ufak bir Bursa macerası da oldu).  Sonrasında eğitimime yüksek lisans ile devam etmek amacıyla yine 9 Eylül Ünide başladım ama tez aşamasında kaldım :(. Ayrıca Hoca Ahmet Yesevi Üni de de Bilgisayar Mühendisliğini de 2019 temmuz itibariyle bitirmiş bulunuyorum (mühendis olduk :)).

Tüm Ön Yargıları Hayatımızdan Dışladığımız, Hayatıma Anlam Katan ve Kendimi Her Daim Şanslı Hissetmeme Vesile Olan Eşim Birgül TURAN ÜRÜN ve Güzel İnsanlarla Dolu Kocaman Bir Ailem Var.

Öğrenmeyi çok seviyorum, öğrendiklerimi paylaşmayı ve öğretmeyi de. Zaten bu bloğun amacı da bu olacak öğreneceğim ve öğrendiklerimi öğretmeye çalışacağım.

Genel olarak yazılım ile ilgili dersler paylaşacak olmama rağmen çok farklı öğrenmeler üzerine de paylaşımlar yapmayı planlıyorum. Öğrenme, Psikoloji, Mutfak, Tasarım, Teknoloji ve daha ne öğrenirsem.

Öğrenmeyi ve Öğretmeyi Seven Öğretmen Olma Yolunda Bana Çok Şey Katacak Olan Bloğuma Şimdilik Bu Kadar Yeterli.